Kalite Seçenek değil, Gerekliliktir...
Başarınız Arma ile Şekilleniyor...
Çeşitli sektörlerin çeşitli belgelendirme ihtiyaçlarında doğru tercih her zaman Arma Belgelendirme. Başarınızı ve kalitenizi doğru ifade etmek ve bir adım öteye taşıyabilmek için belgelendirme hizmetlerimizi inceleyin.
Kalıcı Başarı için Kalıcı Çözümler...
Sürdürülebilir bir başarı elde etmek için geçici değil kalıcı çözümleri tercih etmelisiniz. Kalite belgeleri, faydalı ürün ya da marka gibi size uzun yıllar başarıyı sağlaycak çözümler için kalıcı bir çözüm ortağınız olmalı.
0.543
695 52 11
0.533.136 70 33
info@armabelgelendirme.com
Hakkımızda

ARMA DANIŞMANLIK, dünyanın ve ülkemizin önde gelen kuruluşları ile işbirliği yaparak, tüm sektörlerdeki  Kalite Yönetim Sistemleri ve Uluslararası Standartlara uyumu konusunda danışmanlık ve eğitim hizmetleri veren bir kuruluştur..

ARMA DANIŞMANLIK,misyonu  yenilikçi,dinamik,sürekli gelişen ve gelişmeye teşvik eden bir yaklaşımla,duruşundan ve etik değerlerinden taviz vermeden uzun yıllar konusunda hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

ARMA DANIŞMANLIK  vizyonu organizasyonların ihtiyaçlarına uygun güncel, kalıcı ve etkin çözümler üretmek;  Uluslararası Kalite Standartları ve Toplam Kalite Yönetimi anlayışının yaygın ve etkin kullanımı gerçekleştirmek, müşterilerine rekabet avantajı sağlayarak,  bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı bir danışmanlık ve eğitim kuruluşu olmaktır.

ARMA DANIŞMANLIK , üretim yapan,hizmet veren ve ticari faliyette bulunan kurum ve kuruluşları uluslararası standartlara entegre ederek, küresel rekabet gücünün, kalitenin, performansın, üretkenliğin,  verimliliğin, sürekli gelişimin ve karlığın artmasına katkıda bulunmayi görev edinmiştir.

ARMA DANIŞMANLIK olarak çözümler yerine kalıcı “Yönetim” sistemleri oluşturmak için uluslararası geçerli ve başarısı kanıtlanmış sistemlerden ve standartlardan firmaları yararlandırmak temel hedefimiz.