Kalite Seçenek değil, Gerekliliktir...
Başarınız Arma ile Şekilleniyor...
Çeşitli sektörlerin çeşitli belgelendirme ihtiyaçlarında doğru tercih her zaman Arma Belgelendirme. Başarınızı ve kalitenizi doğru ifade etmek ve bir adım öteye taşıyabilmek için belgelendirme hizmetlerimizi inceleyin.
Kalıcı Başarı için Kalıcı Çözümler...
Sürdürülebilir bir başarı elde etmek için geçici değil kalıcı çözümleri tercih etmelisiniz. Kalite belgeleri, faydalı ürün ya da marka gibi size uzun yıllar başarıyı sağlaycak çözümler için kalıcı bir çözüm ortağınız olmalı.
0.543
695 52 11
0.533.136 70 33
info@armabelgelendirme.com
TR ALAN ADI TESCİLİ

ALAN ADI TESCİLİ

Domain name olarak bilinen internet alan adları firmaların veya gerçek kişilerin internet üzerinden web sitelerine ulaşımı sağlayan, alan adı ile bir sunucu çalıştırılmasını sağlayan, elektronik postaların alım ve gönderimine olanak veren bir nevi sanal markalardır.

 

Marka ile paralel olarak alan adının tescili de fevkalade önemlidir. İnternetin kullanımının artması ve buna bağlı olarak birçok firmanın elektronik ticaret ve internet reklam uygulamalarını kullanmaları web üzerindeki uyuşmazlıkları da beraberinde getirmektedir.

 

Com, com.tr, net gibi uzantılı alan adlarının tahsisi de firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

Com.tr alan adı ile marka işlemleri OTDÜ nezdinde paralel yürütülmekte, marka başvurusu olmayan ve firma ünvanından farklı alan adını almak isteyen firmaların marka başvurularını yapmaları zorunlu tutulmaktadır.

 

Alan adının araştırılması, kontrolü ve tescili konusunda danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.