Kalite Seçenek değil, Gerekliliktir...
Başarınız Arma ile Şekilleniyor...
Çeşitli sektörlerin çeşitli belgelendirme ihtiyaçlarında doğru tercih her zaman Arma Belgelendirme. Başarınızı ve kalitenizi doğru ifade etmek ve bir adım öteye taşıyabilmek için belgelendirme hizmetlerimizi inceleyin.
Kalıcı Başarı için Kalıcı Çözümler...
Sürdürülebilir bir başarı elde etmek için geçici değil kalıcı çözümleri tercih etmelisiniz. Kalite belgeleri, faydalı ürün ya da marka gibi size uzun yıllar başarıyı sağlaycak çözümler için kalıcı bir çözüm ortağınız olmalı.
0.543
695 52 11
0.533.136 70 33
info@armabelgelendirme.com
KURUMSAL KİMLİK/WEB HİZMETLERİ

KURUMSAL KİMLİK

 

Bir şirketin kendisini temsil etme biçimlerinin bütününe Kurumsal Kimlik adı verilir. Şirketin kendisini temsil ederken nasıl algılanacagına yön veren aktivitelerin tamamı ise kurumsal kimlik sürecidir.

Şirket İsmi, Alt Şirket İsimleri, Semboller (Logo), temel harf karakterleri, tercih edilecek renkler bir şirketin görsel iletişim sistemini oluşturan temel malzemelerdir.

 

KURUMSAL KİMLİK NELERDEN OLUŞUR...

Kurumsal kimlik çalışması içerisinde şu taslaklar bulunmaktadır.

     *Kartvizit taslağı

     *Takvim taslağı

     * CD taslağı

     * E-posta taslağı

     * Antedli zarf taslağı

     * Antedli kağıt taslağı

     * Bülten / duyuru / ilan taslağı

      *Faks taslağı

      *Rapor taslağı

      *Fatura / irsaliye taslağı

      *Not defteri taslağı

 

Taslaklardaki görüntü, logo v.b. objeler portal tasarımında kullanılan objelerden oluşur ve kaynak kodları (source’ları) ile birlikte birer görsel öğe olarak hazırlanarak ve CD içerisinde teslim edilir.

 

KURUMSAL KİMLİK OLUŞUMU İÇİN GEREKSİNİMLER NELERDİR? 

Markalaşma ve kurumsal kimlik olgusu için firmanın tercih ettiği renk skalası, kullanmak istedikleri logoları, varsa font (yazı karakteri), sloganı tarafımıza sağlanmalıdır.

 

KURUMSAL KİMLİK NE SAĞLAR?

İstenilen etkide bir pazarlama iletişimi için birçok yaratıcı strateji geliştirilebilir. Tanıtıma yönelik stratejinizi belirlerken unutmamanız gereken bir diğer önemli konu da, pazarlama iletişiminin bir bütün olarak ele alınması gerektiğidir. Yani, pazarlama iletişimi için sadece tek bir mecrayı kullanmak, insanların şirketi doğru tanımasını engelleyecektir. Bu aşamada ele alınacak bir kurumsal kimlik çalışması, müşteri tercihlerini direk etkileyebilme becerisini sağlayacaktır. Kurumsal kimlik çalışması, marka yaratma sürecinin ilk ve en önemli adımlarından biridir.

 Kurumsal Kimlikte önemli olan devamlılıktır. Kartvizit katalog broşür cepli dosya vs. tasarımlarımızda renk uyumu ve devamlılık tasarım yaptığınız firmayı yüceltebilir yada yerebilir günümüz piyasasında kurumsal kimlik çok önemlidir bir firmayı baştan aşağı gösteren kurumsal kimliğidir.

Her kurumun aslında sahip olması gereken, kendi belirlediği kurallara önce kendisinin uyması gerektiğini bilen, rakiplerinin ve içerisinde yer alacağı sektörün yapısal özelliklerini kavramış, sorumluluk bilincine sahip, ortak çalıştığı kişi ve kuruluşlarla olan ilişkilerinin düzeyini kavramış bir bilgi ve deneyime ulaşmış olması gerekir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kurumsal Kimlik araçlarının üretimi temel olarak iki bölüme ayrılabilir;

*Web’de kullanılacak malzemeler

**Matbaa (antetli kağıt, karvizit vb.) ve Serigrafi (kalem ve anahtarlık baskıları) malzemeleri

ARMA DANIŞMANLIK, KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASINDA FİRMALARA GEREKLİ DESTEĞİ VERMEKTEDİR...

 

 

WEB HİZMETLERİ

 

Web için barındırma (hosting) hizmeti veren firmaları bir ev sahibi gibi düşünebilirsiniz.. Çünkü websitesini internette görünür yapabilmek için bu web sitesini oluşturan dosyaların bir sunucuda bulundurulması gereklidir. Diğer bir benzetme ile web sitesi sahibinin amaca uygun bir sunucuda uygun büyüklükte yer kiralaması  gerekmektedir. İşte verilen bu barındırma ve kiralama hizmetine webhizmeti denilmektedir.

Web sitesi çalışmasında içeriğinizin anlaşılır olmasını, içeriğiniz ile tasarımın uyumlu olmasını, ziyaretcilerin sitede aradığı bilgiye kolayca ulaşmasını, tasarımınızın kurum kimliğini yansıtmasını ve güncellenebilir, gelişmeye açık olmasını istiyorsanız ARMA ile irtibata geçebilirsiniz.

 

WEB İÇERİK YÖNETİMİ

*Web İçerik Yönetimi, sık güncellenen web sitelerinin yönetiminin yerinden yapılmasını sağlayan bir içerik yönetim yazılımıdır.

*Web İçerik Yönetimi, web içeriğinin güncel tutulması

*Web İçerik Yönetimi, çerik yönlendirme ya da bölümlemesi

*Web İçerik Yönetimi, kolay site yönetimi

*Web İçerik Yönetimi, kolay menü başlığı oluşturma

*Web İçerik Yönetimi, kolay içerik ekleme, değiştirme

*Web İçerik Yönetimi, kolay fotoğraf ekleme

*Web İçerik Yönetimi, kolay link ekleme

*Web İçerik Yönetimi, kolay haber ekleme

*Web İçerik Yönetimi, içerik yayın tarihini belirleyebilme

*Web İçerik Yönetimi, yayın öncesi ön izleme sayfası oluşturabilme

*Web İçerik Yönetimi, site yönetiminde çeşitli gruplar oluşturma ve yetkilendirme

*Web İçerik Yönetimi, site içi arama

*Web İçerik Yönetimi, site haritası

*Web İçerik Yönetimi, modüler yapı (üyelik, sanal mağaza, genel amaçlı form, anket, forum, RSS)

 

İYİ BİR WEB SAYFASI SİZE NE SAĞLAR?

 *Hesaplı bir reklam olanağı sağlar.

*Sadece size ulaşmak isteyen "hedef kitle"ye ulaşmanızı sağlar.

*Tanıtımınızı uluslararası düzeyde yapmanızı sağlar.

*Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımını, son kullanıcıya diğer tanıtım araçlarına göre çok ucuz maliyet ile ulaştırmanızı sağlar.

*Zaman kazandırır

*7/24 açık bir ofis imkanı sunar.

*Potansiyel müşterilerinizin direk ulaşımını sağlar.

*Reklam/tanıtım Pazarlama aracınızda, dinamik değiklikler imkanı sunar.

*Olumlu imaj kazandırır.

Hayatınız boyunca her yere şirketinizle ilgili dokümanları taşıyarak gidemezsiniz, oysa sizin için çok uygunsuz olan bir durumda şirketinizle ilgili dokümanlara ihtiyacınız olabilir; bir web siteniz olduğunda şirketinizle ilgili her şey size bir bilgisayar ve telefon hattı uzaklığındadır.

ARMA DANIŞMANLIK, WEB HİZMETLERİ KONUSUNDA FİRMALARA GEREKLİ DESTEĞİ VERMEKTEDİR.