Kalite Seçenek değil, Gerekliliktir...
Başarınız Arma ile Şekilleniyor...
Çeşitli sektörlerin çeşitli belgelendirme ihtiyaçlarında doğru tercih her zaman Arma Belgelendirme. Başarınızı ve kalitenizi doğru ifade etmek ve bir adım öteye taşıyabilmek için belgelendirme hizmetlerimizi inceleyin.
Kalıcı Başarı için Kalıcı Çözümler...
Sürdürülebilir bir başarı elde etmek için geçici değil kalıcı çözümleri tercih etmelisiniz. Kalite belgeleri, faydalı ürün ya da marka gibi size uzun yıllar başarıyı sağlaycak çözümler için kalıcı bir çözüm ortağınız olmalı.
0.543
695 52 11
0.533.136 70 33
info@armabelgelendirme.com
GAZMER ONAYI

GAZMER ONAYI

 

 

GAZMER, Türkiye Doğal Gaz Dağıtıcıları Birliği GAZBİR’ in teknik merkezidir. Doğal gaz dağıtım sektöründe eğitim, belgelendirme, ar-ge hizmetleri yapan kuruluş; doğal gaz iç tesisatlarında kullanılan tüm yakıcı cihaz ve tesisat malzemelerinin (Doğal gazlı çalışan endüstriyel mutfak, döner ocakları, çay kazanları, çerez, kahve kavurma makinaları vb..)güncel sertifika ve vize durumlarının takibini de yapmaktadır.

GAZMER Sertifika Takip Sisteminde bulunan tüm ürünler; Türkiye genelindeki gaz dağıtım şirketlerince onaylı ürün olarak kabul edilmektedir.

Ülkemizde üretimi yapılan ya da distribütör firmaların ürünlerinin Türkiye deki kullanıma sunabilmesi ve doğalgaz gaz bağlantıların açılabilmesi için bu sisteme giriş yapmaları önemli ölçüde kolaylık sağlamaktadır.

ARMA DANIŞMANLIK VE EĞİTİM ile birlikte GAZMER sisteme  giriş yapabilmek için; ilgili ürünlerin TSE, EN, ISO, IEC veya TSE tarafından kabul gören bir standart belgesine sahip olmasını gerekmektedir. Buna ek olarak direktifler kapsamına giren ürünler için CE Sertifikası sunma zorunluluğu vardır. Belgeler NANDO tarafından onaylı kuruluşlar tarafından yapılmış olmalı ve test muayene raporları da mutlaka sunulmalıdır.

Ürün ya da ürünler uygun şartlar hazır olduğunda sisteme girişi yapılır. Akabinde GAZMER Sistem Onayı alınır. Sistem girişi yapılan ürünler için; her yıl onaylı kuruluş tarafından verilen teknik inceleme raporuna dayalı olarak vize işlemi yapılır.

Doğal Gaz Dağıtıcıları Birliği teknik merkezi tarafından yapılan onay işlemleri; sistemde yer alan firmalar için bir kalite güvencesi sağlamaktadır. Bunun yanında, standart dışı ürünlerin sisteme girişi engellenerek; haksız rekabetin önüne geçilmektedir.

 

ARMA DANIŞMANLIK VE EĞİTİM, GAZMER ONAYI için firmanızda gerekli çalışmayı yürütecektir….